KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15463055
nr 1546 3055
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Häst. Olja på papper, signerad, bladets mått: 20x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juni 2023
kl 19:27:22
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)